Rezervace hry

T: 577 152 168 (klub)
www.tycko.cz

ELEMENTS & GCLKO HCP TOUR 2023

HERNÍ SYSTÉM A PODMÍNKY

Túra zahrnuje sérii jednotlivých turnajů, které budou probíhat v úterý a v neděli ve vybraných termínech. Partnerem túry je koupelnové a interiérové studio Elements Zlín, které představuje zcela nový a moderní koncept vzorkovny koupelnové, topenářské a interiérové techniky. Najdete jej v areálu Svitu (budova 64/2).

Započítávají se výsledky – získané stablefordové body z alespoň 10 turnajů (počítá se 10 nejlepších).

Hrací systém: stableford soutěžní kategorie A: HCP 4 – 18,0 soutěžní kategorie B: HCP 18,1 – 36 soutěžní kategorie C: HCP 36,1 - 54 Hráči, kteří se v průběhu tour dostanou do jiné kategorie, budou v rámci celé tour vyhodnoceni v kategorii, ve které začínali. V případě rovnosti výsledků rozhoduje o celkovém umístění součet výsledků z posledních 5 odehraných kol.

Hraje se podle Pravidel golfu R&A, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel GCLKO.

Je povoleno používání elektronických měřících zařízení.

Startovní listina bude zveřejněna v den konáním turnaje nejpozději 15 minut před startem v klubovně. V případě přihlášení hráče do turnaje po zveřejnění startovní listiny na stránkách ČGF, bude hráč zařazen do posledního flightu, pokud nebude po dohodě stanoveno jinak. Flighty na startovní listinu jsou primárně skládány dle HCP.

Tempo hry - každá skupina hráčů je povinna dokončit prvních devět jamek nejpozději za 2:30 hod a celé soutěžní kolo nejpozději za 5:00 hod.

Přihlášením na turnaj stvrzuje hráč, že se seznámil a souhlasí se všemi podmínkami souvisejícími s konáním turnaje uveřejněnými na serveru ČGF a zároveň hráč uděluje pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním. 

CENY

1. místo v každé kategorii 50% sleva na roční FEE 2024 + věcné ceny od partnera túry

2. místo v každé kategorii 30% sleva na roční FEE 2024 + věcné ceny od partnera túry

3. místo v každé kategorii 15% sleva na roční FEE 2024 + věcné ceny od partnera túry

PŘIHLÁŠENÍ

STARTOVNÉ

Startovné 100,- Kč se hradí před započetím hry na recepci. Upozorňujeme hráče, kteří nejsou řádnými členy GCLK, že je třeba taktéž uhradit herní FEE 18 jamek.

Odběr novinek z klubu / newsletter

Sem nic nepište!

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: info@gclk.cz

Kontaktujte nás

Lázně 493, 763 14 Zlín 12
T: 577 152 168
E: info@gclk.cz